TYSD Bakırköy Şubemiz Anneler Gününü Kutlamaktadır
Anneler Günü Yemeğimizi İBB FLORYA TESİSLERİ özel salonunda ufak bir sergi eşliğinde gerçekleştirdik.
Pandemi sonrası hasretle bir araya gelerek hem Bayramımızı hem Anneler Gününü kutladık hem de ATATÜRK BURSLU ÖGRENCİLERİMİZE katkı sağladık…
Tüm bağışçılarımıza ve üyelerimize teşekkürlerimizle.
11.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizden Konya Çeltik Köyü İlkokulu Ziyareti
Bu kez de Konya / Çeltik Köyü ilkokuluna ulaştık. Çocuklarımızın hem yüreklerini hem de bedenlerini ısıttık. Güle güle giyin sevgili çocuklar, sizleri seviyoruz..
TYSD Bakırköy ve Beyoğlu Şubelerimizin Sağlık Yardımı İş Birliği
Bakırköy şubemiz, İstanbul şubeleri arasındaki dayanışmaya güzel bir örnek olarak Beyoğlu şubemizin Koşuyolu Kartal Hastanesi Çocuk Bölümüne, üyeleri Melek Gürer’in yaptığı bağış ile nakdi katkıda bulunarak destek vermişlerdir. Şubemizce GATA
TYSD Genel Merkezi ve Bakırköy Şubemiz “Bahşiler TYSD İlkokulu”muzu Yeniden Yapılandırarak Öğrencilerimize Armağan Ettiler
Diyarbakır/ Eğil Bahşiler TYSD ATATÜRK İLKOKULU’muzu Pandemi döneminde Genel Merkezimiz ve Bakırköy Şubemiz beraberce yeniden yapılandırarak öğrencilerimize armağan ettik. Bir eğitim kurumunda olması gereken her türlü donanımı sağladık. Bahçe düzenlemesi