TYSD Aliağa Şubesi’nden Şehit Ailelerine Destek
Aliağa Şubemiz, Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Şehit Aileleri’ne destek amacıyla düzenlediği kahvaltı da üyeleriyle beraber olmuştur.
Bu anlamlı etkinliğimize katılarak bizleri mutlu eden Belediye Başkanımızın eşi Özlem Acar’a ,Emniyet Müdürümüzün eşi Nihal Tuğan’a teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubesi Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Derneğimiz ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz için Tuzu Biberi Restoran’da bir araya geldi… Belediye Başkanımızın eşi Özlem Acar’a, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Serap Cerrahoğlu’na, MHP İlçe Başkanı Nuray Hanım ve
TYSD Aliağa Şubemizin İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Yardımları
Depremzede ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza zarf içersinde imza karşılığında 1.000′ er TL yardımda bulunduk. Tüm bağışçılarımıza ve her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan yardımları için derneğimizi aracı kılan
TYSD Aliağa Şubemizin Yerli Malı Haftası Kutlaması
Geleneklerimizi sürdürmek adına ‘Yerli Malı Haftası’nı kutladık. Yerli malı yurdun malı, herkes bunu kullanmalı diyerek üyelerimizle birlikte olduk ve yaptığımız el işlerini sergiledik…