TYSD Aliağa Şubesi
Üyelerimizle bahar yemeğinde buluştuk. Bağışlarımız Atatürk burslu öğrencilerimize..
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemize Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizden Ziyaret
Atatürk Eğitim burslu öğrencilerimiz Derneğimizi, bizleri ziyarete geldiler. Büyük bir memnuniyetle günümüzü, sohbetimizi, soframızı paylaştık gençlerimizle… Sizleri seviyoruz, yolunuz açık, şansınız bol olsun…
TYSD Aliağa Şubemizin Kültür Gezisi
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Afyon Sandıklı Termal Gezimizde üyelerimizle ve dostlarımızla keyifli vakit geçirdik. Teşekkürlerimizle..
TYSD Aliağa Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
ATATÜRK Eğitim burslu öğrencilerimiz yararına öğle yemeği düzenledik. ATAMIZ’ ı aramızdan ayrılışının 84. yılında minnet ve rahmetle andık. 11.11.2022