TYSD Aliağa Şubesi Fitre Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı sebebi ile bağışçılarımız, üyelerimiz, dostlarımız ile kaybettiklerimiz ve hayırlara sebep olması için okuttuğumuz mevlüt’te bir araya gelmiş, İhtiyaç sahiplerine fitrelerini dağıtmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz ve SMA’lı Efe Bebeğimiz için Bahar Yemeği Düzenlemişlerdir
Bahar Yemeğimizde TYSD AİLEMİZ in vefalı dostları ile buluştuk. Bağışlarımız Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz ve SMA’lı Efe Bebeğimiz için. Teşekkür ederiz, sağlıkla nice buluşmalara… 26.05.2022
TYSD Aliağa Şubemiz
Kuruluşumuzun 91.yıldönümümüz anısına Aliağa Devlet Hastanesinin çok acil ihtiyacı olan Solunum Fonksiyon Test Cihazını alarak Başhekimliğe teslim ettik. Sağlık dileklerimizle..
TYSD Aliağa Şubemizden 35 Öğrencimize Giysi Armağanı
Soğuk kış günlerinde giysinler diye bir okulumuzun 35 öğrencisineı mont, bot, pantolon ve sweatshirt aldık. Destek olan katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz..