TYSD Aliağa Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimizin 96.yıl dönümünde buluştuk. Kutlamalara katılan dostlarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemizin Çocuklarımıza Bayramlık Hediyeleri
Hayır seven bağışçılarımız sayesinde yine sofralara aş, çocuklarımıza bayramlık olduk. Az, çok demeden iyiliği paylaşmamıza vesile olan dostlarımıza teşekkür ederiz. 30.03.2024
TYSD Aliağa Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutlamaktadır
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızda ATAMIZA bitmeyen minnet, özlem duygularımızla, saygılarımızı bir kez daha sunduk. Derneğimizde üyelerimizle birlikte bayramımızı kutladık. 30.04.2024
TYSD Aliağa Şubemize Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizden Ziyaret
Atatürk Eğitim burslu öğrencilerimiz Derneğimizi, bizleri ziyarete geldiler. Büyük bir memnuniyetle günümüzü, sohbetimizi, soframızı paylaştık gençlerimizle… Sizleri seviyoruz, yolunuz açık, şansınız bol olsun…