TYSD Aliağa Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Atamızı aramızdan ayrılışının 81. yılında en derin duygularımızla andık…
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubesi Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Derneğimiz ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz için Tuzu Biberi Restoran’da bir araya geldi… Belediye Başkanımızın eşi Özlem Acar’a, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Serap Cerrahoğlu’na, MHP İlçe Başkanı Nuray Hanım ve
TYSD Aliağa Şubemizden Atamızın Büstü Armağanı
“ BENİ TÜRK HEKİMLERİNE EMANET EDİNİZ “ diyen yüce ATAMIZIN büstünü Aliağa Devlet Hastanesine bağış olarak yaptırmanın gururunu yaşadık. Bu vesile ile de tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz…
TYSD Aliağa Şubemizden Elazığ ve Malatya Şubelerimize Destek
Üyelerimizle Hampton by Hilton’da kahvaltıda birlikte olduk. Üyelerimizin bağışların acılarını bir nebze de olsa paylaşabilmek için TYSD Elazığ ve Malatya Şubelerimize gönderiyoruz.. Geçmiş olsun dileklerimizle…