TYSD Ağrı Şubemizin Hacı Yusuf Köyü Ziyareti
Tutak Hacı Yusuf Köyü sakinlerine Şubemizce çeşitli yardım malzemeleri ulaştırdık.
İlimiz coğrafyasında yaşama ve çalışma şartlarının zorluğuna rağmen “ufak katkıların büyük mutluluklar yaratması” hepimizi mutlu ediyor,umutlandırıyor…
Çocuklarımız için kitaplar, kırtasiye malzemeleri, montlar, pantolonlar, gömlekler, bereler, eldivenler…Okulumuz için 6 galon boya ve malzemeler Çilem öĝretmenimize teslim edilmişti.
Öğrencilerimizin gülen, mutlu yüzlerini bizlerle paylaşan öğretmenimize teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Ağrı Şubemizin Fidan Dikimi Etkinliği
Bugün diktiğimiz fidanlarla yarınlara nefes olmak amacıyla “11Milyon Fidan Dikimi” etkinliğine katıldık…
TYSD Ağrı Şubemizin Okul Yardımı
Genel Merkezimize ulaşan bir ileti “ iyi niyet ve gayretle çalışmak için yola çıkılan bir proje “ den bahsediyordu… Ağrı’dan , Maliye Uzmanı bir kaymakam eşinin satırları içimizi ısıttı ,
TYSD Ağrı Şubesi Kitap Toplama Kampanyası
Ağrı Şubemiz, illerindeki yetişkinlere ve öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmak, onlara değişik kitaplar sağlamak amacıyla TRT Erzurum Bölge Müdürlüğü,Erzurum Büyük Şehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığı,Ağrı Sanayici ve İşadamları Derneği ve diğer