TRT Kent Radyosu Programı
30 Nisan 2015 günü Genel Başkanımız Birsen ELDEM, Genel Sekreterimiz Dilek BAYAZIT ve faal üyelerimizden Bilge KOYUNCU, Kezban DİNÇ ile birlikte TRT KENT RADYO’da “YAŞAYAN ANKARA ” Programına konuk oldular.
Derneğimizin tarihçesini, çalışma alanlarını, etkinliklerini, şubelerimizi ve faaliyetlerini Ankara ‘lı radyo dinleyicileri ile paylaşma imkânı bulduk.
Programda, 8 MAYIS da düzenleyeceğimiz El İşleri Sergimizin hazırlanış hikâyesini de faal üyelerimiz anlattılar. Bizleri konuk eden program yapımcılarına tüm TYSD Camiası adına teşekkürler…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlamaktadır
“Milleti kurtaranlar yalnız ve ancak Öğretmenlerdir” Mustafa Kemal ATATÜRK Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü rahmetle anıyor, tüm ÖĞRETMENLERİMİZİ kutluyor, önlerinde saygıyla eğiliyoruz. 24.11.2023
TYSD Genel Merkezi ve 130 İstanbul’un Düşman İşgalinden Kurtuluş’unun 99. Yıl Dönümünü Kutlamaktadır
Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 06.10.2022
TYSD Genel Merkez Evlerde Kutlanan 23 Nisan Kareleri
Yarınlarımızın teminatı, Cumhuriyet’imizin bekçileri olacak torunlarımız da evlerimizde büyük bir coşkuyla kutladılar. 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMLARI🎈