Teşekkür Belgeleri/Bağışçı Diplomaları
2013-2014 eğitim yılında okullarından mezun olan ve Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimizin bağışçılarına “TEŞEKKÜR BELGELERİ/BAĞIŞÇI DİPLOMALARI” takdim edilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkez ve 130 Şubemiz Kurban Bayramınızı Kutlamaktadır
Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar; Huzur, barış ve refah içerisinde Bayram tadında yaşayacağımız günler dileriz… İYİ BAYRAMLAR. 27.06.2023
TYSD Genel Merkezimiz ve 132 Şubemizin Dünya Hemşireler Günü Kutlama Mesajı
Korkusuzca, özveriyle, ailelerine hasretle çalışan fedakar hemşire dostlarımızı kutluyor, şükranlarımızı sunuyoruz. #dünyahemşirelergünü 12.05.2021
TYSD Genel Merkezimize Anlamlı Ziyaret
Derneğimize yıllarca gönülden hizmet ve emek veren değerli arkadaşlarımızdan, büyüklerimizdendir çok sevgili Nejla SADIK. Her daim Derneğimizin ve hepimizin başının üstünde, gönlünün içinde yeri, yerleri vardır. Hasret giderdik, bolca sohbet