TYSD Ünye Kız Öğrenci Yurdu
T.Y.S.D Ünye Şubesi tarafından 2002 yılında yaptırılmış ve 22.10.2002 tarihinde imzalanan sözleşme ile yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne kiralanmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Dinar Huzurevi
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Yönetim Kurulumuzun özverili çalışmaları ile halkın yardım duygularını kanalize ederek 2002 yılında Afyon ili Dinar ilçesine bir huzurevi kazandırılmıştır.
TYSD Denizli İlköğretim Okulu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Denizli Şubesi tarafından, Denizliği Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan işbirliği sonucunda 2000 yılında temeli atılmış olup, 2002 yılında hizmete açılmıştır.
TYSD Burdur İlköğretim Okulu
Burdur şubesi tarafından 29.9.1989 yılında temeli atılmış, 24.11.1991 yılında açılışı yapılmıştır. Valilik arsa tahsisi ve kereste ihtiyacını karşılamış, diğer bütün masraflar Burdur Şubesince sağlanmıştır.