TYSD Denizli İlköğretim Okulu
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Denizli Şubesi tarafından, Denizliği Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan işbirliği sonucunda 2000 yılında temeli atılmış olup, 2002 yılında hizmete açılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Van Lisesi
T.Y.S.D Van Şubesi tarafından, 1987 yılında ilkokul olarak açılışı yapılmış, 2000 yılında Düz lise olarak 2010 yılına kadar hizmet vermiş ve 2010 yılından itibaren Anadolu Lisesi olarak Milli Eğitime hizmet
TYSD Burdur İlköğretim Okulu
Burdur şubesi tarafından 29.9.1989 yılında temeli atılmış, 24.11.1991 yılında açılışı yapılmıştır. Valilik arsa tahsisi ve kereste ihtiyacını karşılamış, diğer bütün masraflar Burdur Şubesince sağlanmıştır.
TYSD Ambulans Servisi Acil Yardım 112 İstasyonu İstanbul
İstasyonumuz İstanbul Kartal Dr. Lütfü Kırdar Eğitim ce Araştırma Hastanesi bahçesinde hizmet vermektedir.