Şubemiz Her Ay 12 üniversite, 1 Lise Öğrencisine Eğitim Bursu, 11 İhtiyaç Sahibi Aileye de Nakdi Yardım Yapmaktadır.
Şubemiz her ay 12 üniversite, 1 lise öğrencisine eğitim bursu, 11 ihtiyaç sahibi aileye de nakdi yardım yapmaktadır.
Diğer Yazılar
TYSD Ayvalık Şubemiz Askıda Fatura Kampanyasında 13 Ailemize Destek Olmuştur
Ayvalık Belediyesinin başlatmış olduğu askıda fatura kampanyasına 13 ailemizin elektrik ve su faturası ödeyerek katılmış olmaktan mutluyuz … Ocaklarımız tütsün, ışığımız her daim yansın. Bağışçılarımıza teşekkür ederiz. 21.06.2021
TYSD Ayvalık Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Derneğimize emek veren tüm arkadaşlarımıza, üyelerimize, dostlarımıza, Genel Kurul Divan Başkanlığımıza teşekkür ederiz. Sağlıkla, bereketle, başarılı çalışmalarla nicelerine… 11.02.2022
TYSD Ayvalık Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
Bayramda 80 ailemizin sofrasına katkı sağlamanın huzurunu bizlere yaşatan bağışçılarımıza minnetle… 80 kilo et dağıtımını bayram öncesinde gerçekleştirdik… Sağlıklı ve huzurlu bir Bayram geçirmenizi dileriz. 21.07.2021