Pendik Şubesinden Muharip Gaziler Derneği’ ne Bağış
4 Akülü sandalye bağışını gerçekleştiren şubemiz, bu yardımın yapılması için bağışta bulunan hayırsever üyelerine ödüllerini takdim etmişlerdir.
Katkı sağlayan tüm yardım seven dostlarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Pendik Şubesi Genel Kurulu
Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile tamamladı.. Yeni çalışma döneminin ilk toplantısını gerçekleştirdi ve bu günü bir fotoğraf ile bizlerle paylaştı… Arkadaşlarımızı kutlar, başarılar dileriz.
TYSD Pendik Şubesinden Güzel Bir Anı
Şubemiz 9. Cumhurbaşkanımız Sn. Süleyman DEMİREL’İ saygı ve rahmetle anarken, Şube Başkanımız Güler DENİZ ‘in güzel bir anısını bizlerle paylaşmışlardır.
Pendik’ten Eğitime Destek
Şubemiz 27 Mart 2015’te bağışçımız Sayın Zehra ÖZKAN’ın oğlu adına yaptırdığı ve Şubemizin de 6’ncısı olan Özel Eğitim Sınıfı’nı Pendik Merkez İlkokulu’nda açmıştır. Pendik Merkez İlkokulu’nda açacağı özürlü sınıfının özel