Konya’da Toplantı
Şube Başkanı Fahriye GÜRLER SAYAR üyeleriyle birlikte kahvaltıda biraraya gelerek yeni projeler için görüş alışverişinde bulunmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Meram Şubemizin Vali Ziyareti
Sn. Valimiz Cüneyt Orhan TOPRAK’a kurucu üyelerimizle nezaket ziyaretinde bulunduk. Konya Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim yardımcısı Funda TOPRAK’a yaptığımız ziyarette Derneğimizi ve faaliyetlerimizi anlatarak kendisini düzenlediğimiz kahvaltımıza davet ettik. Cumhuriyet
TYSD Genel Merkezimiz ve 132 Şubemiz A Milli Kadın Voleybol Takımımızı Kutluyor
Kadınlar Voleybol Milletler Ligi’ni Japonya’yı 3-0 mağlup ederek üçüncü tamamlayan A Milli Kadın Voleybol Takımımızı kutluyoruz. #fileninsultanları 25.06.2021
Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okuluna Destek Çalışmalarımız
Düzenlediği sosyal etkinlikten sağladığı bağışlar ile Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okuluna kütüphane yaptıran şubemiz, ayrıca, okula klima, bilgisayar alarak, perdelerini de yenilemiştir.