Karabağlar Belediye Başkanının İzmir Şubemiz ve Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi Ziyareti
Karabağlar Belediye Başkanı Sn. Muhittin SELVİTOPU ve değerli eşleri ile Aşık Veysel muhtarı Sn. Ahmet TUNA, İzmir Şubemiz ve TYSD
Dr. Kemal TARIM Dinlenme Evisakinlerimize yeni yıl ziyaretinde bulunarak bizleri mutlu ettiler.
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımları
Daimi aylık yardım yaptığımız Özge kızımız bebeğini dünyaya getirince nakit yardımı, bebek bezi ve giysiden oluşan bir paket hazırlayarak annesine teslim ettik… Uzaktan eğitime erişim güçlüğü çeken 5 ilkokul öğrencimize
TYSD İzmir Şubemizin Dinlenme Evi Ziyareti
Burslu öğrencilerimizi ve ihtiyaç sahiplerimizi mağdur etmemek için yönetim toplantılarımıza çevrimiçi olarak devam ediyor, burs ve daimi yardımlarımızı sürdürüyoruz… TYSD Dr. Kemal TARIM Dinlenme Evi çalışanlarına ve ihtiyaç sahibi 20
TYSD İzmir Şubemiz Baharı Karşılama Yemeğini Gerçekleştirmiştir
İzmir Seferihisar Sığacık ‘ta gerçekleşen Baharı Karşılama Yemeğimizde Sevgili Yardım Sevenler Dostları ile çocuklar gibi şen bir gün geçirdik. Teşekkürlerimizle. 10.05.2023