İsmet İnönü İlköğretim Okulunun Bando Takımı için Tüm Malzemelerini Alarak Okula Hediye Etmiştir
İsmet İnönü İlköğretim Okulunun bando takımı için tüm malzemelerini alarak okula hediye etmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Aydın Şubemizden Çocuklarımıza Bayram Armağanı
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI için 33 İlkokul öğrencimize 33 bisiklet armağan ettik. Sevinçleri, gözlerindeki ışıltılar hepimizi mutlu etti. Sağlıkla,güle güle kullanın bisikletlerinizi sevgili çocuklar..
TYSD Aydın Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Çay Partisi Düzenlemiştir
Değerli üyemiz Gülser Sabuncu ve oğlu Mehmet Sabuncu’ nun davetiyle mekanlarında üyelerimizin el emeği ürünleriyle ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimize katkı amacıyla Çay Partisi düzenledik… Ulaşımı Efeler Belediyemizin araçları ile gerçekleştirdik.
TYSD Aydın Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Düzenledikleri Etkinlik
Üyelerimiz ve dostlarımızla Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğimizde bir araya geldik… Katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 05.12.2021