EBED’E Anlamlı Bağış
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Edirne Şubesi tarafından Edirne Bedensel Engelliler Derneği’ne tekerlekli sandalye bağışında bulunuldu.
16 adet tekerlekli sandalye, dernek yöneticileri tarafından Bedensel Engelliler Derneği’ne teslim edildi. Engelliler Gününde engelleri azaltmak için 16 araç bağışlayan şubemizin güzel gönlüne sağlık.
Başkanımız ve tüm arkadaşlarımızı kutlarız…
Diğer Yazılar
TYSD Edirne Şubesi Genel Kurulu
Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Üyelerimize, dostlarımıza bize verdikleri destek, duydukları güven için teşekkür ederiz. Beraberce başarılı, bereketli nice çalışma yıllarına…
Edirne Atatürk Eğitim Bursu
Şubemiz halk bağışlarıyla 32 öğrenciye bursu imkanı sağlamaktadır.
TYSD Edirne Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan ayımızın bereketi ile 102 ailemizin sofralarına aş olduk. Beyin ameliyatı olacak genç kızımıza maddi destek sağladık. 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramında öğrencilerimizin giysi hediyelerini şimdiden hazırladık. Bağışçılarımıza minnettarız.