Düzce 19 Mayıs Gençlik Bayramı Anısı
Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı anısına kulakları duymayan ve dolayısıyla konuşamayan üç kardeşe işitme cihazı hediye etmişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Düzce Şubemizin Gıda Kolileri Yardımları
Değerli Düzce’li yardım seven dostlarımız hazırladıkları Ramazan ayı gıda kolilerini bizlere ulaştırmaya başladılar, var olsunlar. Şubemiz aracılığı ile gıda kolilerimiz ihtiyaçlı ailelerimize teslim ediliyor, bolluk olsun, bereketli olsun Ramazan ayımız.
TYSD Düzce Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı Kutlamaktadır
Bayramımızı kutlamak üzere ATAMIZ’IN huzurundaydık… Minnet ve şükranlarımızı sunduk #19mayıskutluolsun 19.05.2022
TYSD Düzce Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Kutlamaktadır
Her zaman olduğu gibi büyük onur, minnet ve saygıyla ATAMIZIN huzurunda idik. 19 Mayıs ATATÜRK’Ü’ Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun. 20.05.2023