DUYURU : Şubeler Webmail Kullanımı

DUYURU : Şubeler Webmail Kullanımı

Yeni Sitemizi ve web mail portalımızı açmış bulunuyoruz.

Derneğimizin tüm şubeleri için kendilerine özel e-posta adresi tanımlanmıştır. Ancak bu resmi e-posta adreslerine halen kullanmakta oldukları şahsi e-postalarının da tanımı yapılmış olan kullanıcılar, kendi şahsi e-postalarından da TYSD web mesajlarını takip edebilecekler. Bugüne kadar Genel Merkeze e-posta bildirmemiş olanların bu bilgiyi en kısa sürede bize iletmelerini, ilk kez e-posta kullanacak olanların ise derneğimiz için özel olarak hazırlanan TYSD WebMail portalımızı kullanarak bu yeni mecrada yer almalarını istiyoruz.

Web sayfamızda yer alması amacıyla, şubelerimizden yönetim kurulu fotoğrafları yanı sıra 200 kelimeyi geçmeyecek şekilde “şube tarihçesi” yazılarını da bekliyoruz.

Tüm kullanıcıların web şifresi ilk girişleri için “……………..” olarak belirlenmiştir. (Şubelerimize gönderilen e-postalar vasıtasıyla bilgilendirileceksiniz)

Sisteme “www.tysd.org.tr” alan adlı web sayfamız sağ üst köşedeki webmail kutucuğu üzerinden ilk girişinizi yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak web üzerinden de e-postalarınızı görüntüleyebilir ve e-posta alıp gönderebilirsiniz.

TYSD.ORG.TR Uzantılı E-Posta Servislerimizin Kullanımı TYSD WebMail Servisi Hakkında Bilgilendirme için bu bağlantıya tıklayınız.

Hızla yenilenen Bilişim Dünyasında Derneğimizin varlığını sağlamlaştıracak çalışmaların ilk basamağı olarak başlayan TYSD Facebook sayfamız, yenilenen web sayfamız ve webmail portalımızın özverili çalışmalarımızı ve birlikteliğimizi geniş kitlelere duyurarak bize yeni katkılar ve daha büyük başarılar getirmesini ümit ediyoruz.

Diğer Yazılar

Şubelere Özel Duyurular

İNTERNET’teki VARLIKLARIMIZ Hk.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Yönetim Kurulu olarak aldığımız kararlar çerçevesinde Türkiye Yardım Sevenler Derneği ‘nin İnternet üzerindeki varlıkları konusunda geniş çaplı düzenlemeler yapılması zorunlu hale gelmiştir. Bu çerçevede Bilişim Komisyonu

Şubelere Özel Duyurular

Şubeler E-Posta Adresleri ve Duyuruları

Genel Merkezimiz tarafından şubelerimize yönelik olarak resmi yasal duyurularımız için e-posta adresleri ör ; ankara @ tysd.org.tr şeklinde belirlenmiştir. Bu e-posta adresleri de şubelerimiz tarafından bildirilen başkanların kendi şahsi adreslerine

Şubelere Özel Duyurular

Şubelerimiz Haberleri ve Duyurularının Yayınlanması

Sayın Şube Yönetimlerinin Dikkatine !.. Şubelerimizin aktiviteleri, etkinlikleri, haberleri ve duyuruları için Türkiye Yardım Sevenler Derneğimiz tarafından hazırlanan resmi web sitesinde Şubelerimize özel alanlar açılarak ayrı ayrı yer verilmiştir. Yayınlanacak