Burhaniye TYSD Öğlen Yemeği
Bu yemekte Fikret Sucuoğlu’na oturduğu evini Derneğe bağışlaması sebebiyle şilt verilmiştir. Burada yapılan folklor,maniler,defile ve müzik şöleni yerel basında büyük ilgi görmüştür.
Diğer Yazılar
TYSD Burhaniye Şubemizin Kurucu Başkanı Olan Rahmetli Fikret Sucuoğlu’nun Bağışlamış Olduğu Evinin Açılışı Gerçekleştirilmiştir
Burhaniye Şubemizin kurucu Başkanı, 2020 yılında 100 yaşında kaybettiğimiz çok değerli Cumhuriyet kadını, öğretmenimiz rahmetli Fikret SUCUOĞLU’nun evi vasiyeti üzerine derneğimize bağışlanmıştı.. Bugün evlatları Prof. Dr. Haluk SUCUOĞLU, Dr. Kamuran
TYSD Burhaniye Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
95. Kuruluş Yılımız anısına hazırlanacak lezzet kitabımıza yöremizin çok özel yemeği Yufkalı ve Kulaklı tatlısıyla katkıda bulunduk. Emeği geçen herkese teşekkürler. 14.12.2022
TYSD Burhaniye Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Bahar Konseri Düzenlemiştir
Tüm geliri ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına bağışlanan Bahar Konserimizde sahne alan Solistlerimiz Yeşim İnce, Nesrin Yerlikaya ve Orkestra elemanlarına, Belediye Başkan Vekilimiz Ayten Tuna’ ya ve tüm gönül dostlarımıza