Beyoğlu’ndan Gazilerimiz İçin Özel Gece
Şubemizin gazilerimiz için düzenlediği gecede emekli Genelkurmay Başkanı Sayın İlker BAŞBUĞ, emekli Orgenerallerimizden Sayın Edip BAŞER ve Sayın Erdal CEYLANOĞLU şubemizin üye ve dostları ile bir araya gelmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizden Bağış
TYSD KAHRAMANMARAŞ ANAOKULU’umuzun sevgili çocuklarına armağanlar gönderdik. Giysiler oyuncaklar, boyalar, kitaplar… Sizi seviyoruz…
TYSD Beyoğlu Şubemiz Ödül ve Hediye Takdimlerini Gerçekleştirmiştir
Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, dört yıldır ayrı kaldığımız, pandeminin bizleri hasret bıraktığı değerli üyemiz ve bağışçımız Sn. Şaylan Güngör ve ailesini ziyaret edip gecikmiş ödülümüzü ve hediyelerini kendilerine takdim ettik.
TYSD Beyoğlu Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Hasretle Andı
Bugün Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün aramızdan ayrılışının 82.yılında Kağıthane Cevdet Şamikoğlu İlkokulu Atatürk köşesinin açılışını gerçekleştirdik… Ölümünden 82 yıl sonra ölüm saatinde tüm ülkesini emanet ettiği evlatları tarafından