Beyoğlu Yeditepe Üniversitesi Paneli
Beyoğlu Şubemiz YEDİ TEPE ÜNİVERSİTESİ’ nde TYSD tanıtım paneli düzenlemiştir. Genç Öğrencilerle iletişim sağlandı. Gençlerle ATATÜRK değerleri konusunda üniversitenin hocaları konuşmalar yaptılar.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Hatay’da yaşayan babası vefat etmiş, annesi ve beş kardeşiyle yaşayan Üniversite öğrencisi kızımıza tablet armağan ettik, ailesine maddi destek ve erzak yardımında bulunduk. Kızımıza başarılar diliyoruz.
TYSD Beyoğlu Şubesinden Cizre Şehit Kütüphaneleri Kitap Yardımı
Beyoğlu Şubemiz Cizre Şehit Kütüphaneleri projesi kapsamında kitap ve Cizre’deki çocuklara askerlerin eliyle dağıtılmak üzere 130 çift ayakkabı göndermiştir. Toplam 15 koli yardımlarıyla Cizre’ye katkılarından dolayı Cizre Tabur Komutanı Yarbay
TYSD Beyoğlu Şubemize Genel Başkanımız Ödül ve Madalya Takdiminde Bulunmuştur
Beyoğlu Şubesi olarak Üsküp’ e emanet ettiğimiz ATATÜRK Heykeli onuruna verilen ödülü tüm Şubelerimizin adına Şube Başkanımız Saadet Suyolcuoğlu Genel Başkanımız Dilek Bayazıt’ın elinden aldı. Şubemiz 2. Başkanı Nebahat Ertem