Beyoğlu Cumhuriyet Kutlaması
Şubemizin korosu Ata’mızın sevdiği şarkıları Cumhuriyet Bayramı coşkusu ile seslendirmişlerdir. Cumhuriyet sevdalısı dostlarıyla coşkulu bir Cumhuriyet Balosu düzenlemiştir.
Beyoğlu Şubemizin Balosunun açılışı Konservatuardan genç arkadaşlarımızın mini konseriyle başlamıştır. Devlet Sanatçıları tarafından Atatürk’ün salona girişi , zeybeği , Latife Hanımla dansı ve hayata vedası canlandırılmıştır. Balo daha sonra ATAMDER derneğinin “Kurtuluştan Kuruluşa” konseri dinlenmiştir. Balo, şubemizin Yönetim Kurulu üyelerinden Sevil Gönen ve saygıdeğer eşlerine ait otelde gerçekleştirilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kartal, Kağıthane ve Beyoğlu Şubelerimiz Lozan Barış Konferansı ve Antlaşmasının 99. Yıl Dönümü Törenine Katılmışlardır
LOZAN BARIŞ KONFERANSI ve ANTLAŞMASININ 99. Yıldönümü için düzenlenen törene TYSD’mizi temsilen İstanbul Şubelerimizden Kartal, Kağıthane ve Beyoğlu Şube arkadaşlarımız katıldılar. Kartal Şubesi 2. Başkanımız Nejla AKAGÜNDÜZ arkadaşımız’dan gelen mesajı
TYSD Beyoğlu Şubemiz Ödül ve Hediye Takdimlerini Gerçekleştirmiştir
Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, dört yıldır ayrı kaldığımız, pandeminin bizleri hasret bıraktığı değerli üyemiz ve bağışçımız Sn. Şaylan Güngör ve ailesini ziyaret edip gecikmiş ödülümüzü ve hediyelerini kendilerine takdim ettik.
Beyoğlu’nun Kardiyoloji Enstitüsüne Bağışı
Şubemiz İstanbul Kardiyoloji Enstitüsü’nde tefriş edilen 301 numaralı odanın açılışına katılmıştır.