Bakırköy Şubemiz 4 Adet Anasınıfı ve 1 Tane de Gezici Anasınıfı Otobüsü Projelendirdi
Şubemiz 2’si engelli olmak üzere 4 adet anasınıfı ve 1 tane de gezici Anasınıfı otobüsü donatımı yaparak projemize katılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz “Çocuk Annemiz”e Destek Olmuştur
18 yaşını doldurduğu için 6 aylık bebeği ile kaldığı kurumdan ayrılan, Devletin yerleştirdiği işine başlayacak ve evine çıkacak olan ‘Çocuk Annemiz’ e destek olduk. Bağışçımız Sn. Bahtışen ÜLKEN tüm beyaz
TYSD Bakırköy Şubemizden Fen-Teknoloji ve Matematik Sınıfları Yapımına Destek
“Tevfik Ercan Florya Anadolu Lisesi“ne, 2023 projesi tasarım ve beceri atölyeleri kapsamında Fen-Teknoloji ve Matematik Sınıfları yapımı için startı verdik. Bağışçımızla okulumuzu ziyaret ettik, Milli Eğitim Bakanlığı tastikli projenin Bakırköy’de
TYSD Bakırköy Şubemizin 90. Yıl Özel Konseri Etkinliği
Bakırköy Belediyesinin büyük katkıları ile düzenlediğimiz 90. Yıl Özel Konserimizde bizlerle olan dostlarımıza, konserimize sazıyla, sözüyle hayat veren değerli sanatçılarımıza teşekkür ederiz.