Bahar Kermesi
“ATATÜRK EĞİTİM BURSU ÖĞRENCİLERİ”miz yararına düzenlediğimiz Bahar Kermesi 8 MAYIS günü SHERATON OTEL-ANKARA da gerçekleştirildi.
Katılımlarıyla destek veren tüm gönüllü dostlarımıza ve faal üyelerimize sonsuz teşekkürler…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemiz
Sevgili Çocuklarımıza bu gün ve hayatları boyunca girecekleri tüm sınavlarda başarılar dileriz. Hayatın kendisinin sınav olduğunu öğreterek geleceğe hazırlayacağımız yarınlarımızın teminatı kıymetli gençlerimizin yapacağı seçimlerin, her zaman yüzlerini güldürmesi en
TYSD Genel Merkezimizin Gıda Yardımı
Dayanışma, paylaşma, bir olma, beraber olma zamanı… Her zamankinden daha çok destek olma zamanı… Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Altındağ Belediyesi aracılığı ile ihtiyaçlı ailelerimize ulaştırılmak üzere 10.500 ₺’lik gıda
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Yeni Yılımızı En İçten Dilekleriyle Kutlamaktadır
DEĞERLİ BAŞKANLARIMIZ, YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ ve TYSD AİLEMİZİN ÇOK KIYMETLİ GÖNÜL DOSTLARI, BAĞIŞÇILARIMIZ, ÜYELERİMİZ, ÖĞRENCİLERİMİZ ve TAKİPÇİLERİMİZ; 2023 YILI; ÜLKEMİZDE depremi, terörü, savaşı yaşadığımız, binlerce canımızı yitirdiğimiz, kahraman askerlerimizi şehit