ATAMIZI SAYGI, ÖZLEM VE RAHMET İLE ANDIK….
Üyelerimiz ve öğrencilerimiz ile her 10 Kasım’da olduğu gibi bir aradaydık…
ATA’mıza saygı duruşunda bulunarak, İstiklal Marşımızı söyledik…Öğrencilerimizin şiir ve söyleşilerini dinledik.. “CUMHURiYET VE ATATÜRK” belgeselini izledik…ATATÜRK’ün sanata ve sanatçıya verdiği büyük değeri, Cumhuriyet’in kuruluşundan bu güne tiyatro ve değişik sanat dallarındaki görüşleri derin bilgisi ve doyulmaz sohbeti ile bizimle paylaşan Prof. AYŞEGÜL YÜKSEL Hanımefendi hepimize güzel bir dinleti sundu…Genel Başkanımız Birsen ELDEM, Sn YÜKSEL’e günün anısına bir teşekkür plaketi sundu…..
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz Hıdırellez Dilekleri
Baharla birlikte, evlerimize bereket, huzur gelsin. Tüm sevdiklerimizle beraber sağlıkla yaşayalım. Dünyaya, memleketimize barış, birlik, beraberlik, iyilik ve sevgi gelsin. Dileklerimiz kabul, Hıdırellez’imiz kutlu olsun… 05.05.2024
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz 27 Mart Dünya Tiyatro Gününü Kutlamaktadır
27 Mart Dünya Tiyatro Günü Kutlu Olsun. #tiyatroiyileştirir #perdehiçkapanmasın 27.03.2022
TYSD Genel Merkezimizin Şubelerimizle Çevrimiçi Toplantısı
2020 yılının son ZOOM toplantısını AYDIN, DİDİM, DENİZLİ, TİRE, BURDUR, ISPARTA, ALANYA, ANTALYA ve GÖCEK Şubelerimiz’in Başkanları ile gerçekleştirdik… Acılarımızı, kayıplarımızı, umutlarımızı, zor şartlardaki çalışmalarımızı konuştuk… Sohbet ettik, hasret giderdik…