90 . Yıl Reklam Ve Radyo Spotlarımıza Gönülden Destek Olan, Sevgili Evladı Can İle Kamera Karşısına Geçen Değerli Sanatçımız Mehmet Aslantuğ ‘A Teşekkürlerimiz Sonsuz.
Gönül Ödülümüzü Genel Başkanımız ve 2. Başkanımızın elinden alan sanatçımız konuşmasında, Cumhuriyetin aydın yüzü TYSD’nin 90. Yılına katkı sağlamış olmaktan onur duyduğunu söyledi.
Teşekkür ederiz Sn ASLANTUĞ, göstermiş olduğunuz duyarlı davranış ve sosyal sorumluluk anlayışınızın herkese ve özellikle de sanatçılarımıza örnek olması en büyük dileğimizdir…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin Yeni Hafta İçin Umut Dolu Paylaşımı
Yeni bir haftaya umutla, azimle başlamak için çok güzel, çok anlamlı bir başarı hikayesi “Mustafa Amca“… İstersek, azimle çalışır ve sonucunu beklersek başarırız tıpkı “Mustafa Amca“ gibi… Teşekkür ederiz bu
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Gününü Kutlar
Haklarımızın yasal olarak korunacağı, adaletin, hukukun üstünlüğünün kabul gördüğü, özgürce, umutla, kardeşçe, barış içinde yaşayacağımız bir dünya için; 10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ vesilesiyle herkesin sağlıklı, iyi niyetli bir
TYSD Genel Merkez ve 133 Şubesi
Tarih: 28 Ekim 1923 Mekan: Çankaya Köşkü M.Kemal ATATÜRK der ki “Türkiye Devleti’nin hükümet şekli Cumhuriyet’tir. Bunu Anayasa’mıza yarınki Meclis toplantısında koyduracağız. Hazırlıklarımızı bir kez daha gözden geçirmemiz lazım.” MİNETTARIZ