2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı Bursları
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Genel Merkezi 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın ilk ayının Atatürk Eğitim Burs’ larını 6 Ekim 2015 günü öğrencilerimize dağıtmaya başlamıştır. Bu çalışma döneminde ayrıca burs alan öğrencilerimizden ihtiyacı olanlar için Gıda Kartı yardımı da yapılmaktadır. Migros A.Ş ile yapılan ortak bir çalışma sonucu öğrencilerimiz Migros Kart ile kendilerine belirlenen kredi tutarında alkol ve sigara dışında tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını Migros marketler zincirinden yapabileceklerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkez ve 130 Şubemiz
Bugün günlerden BİRSEN ELDEM. 3 Ekim 2019 TYSD Camiamızın acı günü. Derneğimize çok uzun yıllar emek vermiş Genel Başkanımızı saygı, sevgi ve derin özlemle anarken, bizlere miras bıraktığı değerlerle, onun
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Lozan Barış Antlaşmasının 99. Yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Silah Arkadaşlarını ve Tüm Şehitleri Rahmet ve Minnetle Anmaktadır
Yüce Milletimizin bağımsızlık ve özgürlük için; canıyla, kanıyla yapmış olduğu Kurtuluş Savaşı’nın en kıymetli eseri olan #LozanBarışAntlaması‘nın 99. yılında başta, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmet
TYSD Genel Merkezimiz, Bakırköy ve 130 Şubemizin Yardımları
Şantuk firması 120.000.tl değerinde giysi, iç çamaşırı, LCWAİKİKİ firmasından 100 battaniye, Bakırköy şubemizce alınan bot mont, diğer bağışçılarımızdan gelen biberon mamalar, Şantuk firmasının tırıyla Bakırköy Kaymakamlığından Malatya’ya gitme izni alınarak