TYSD Kuşadası Şubesinden Anasınıfı Açılışı
Çalışmalarına hızla devam eden şubemiz acil yardımlar, öğrenci burslarının yanı sıra 2 tane anasınıfı donanımlarını tamamlayarak açılışını gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemizden LÖSEV’e Bot Yardımı
İzmir LÖSEV ‘in ihtiyaç sahibi çocuklarına bot yardımında bulunduk… İyi günlerde giymeleri dileklerimizle…
TYSD Kuşadası Şubemizin Hıdırellez Dilekleri
Kuşadası Şubesi olarak Hıdırellezi kutladık. Yapılan bağışlar, eğitim refahın gücü, felaketin sığınağıdır, diyerek, Hatay/Antakya Kuzeytepe TYSD ATATÜRK Anaokulu için kullanılacaktır. Derneğimize her daim destek veren üyelerimize, dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve misafirlerimize
TYSD Kuşadası Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
92.yılımızı kutlamak üzere Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına, üyelerimiz ve misafirlerimizle Afyon Sandıklı TERMAL OTEL de bir araya geldik… Tüm katılanlara teşekkürlerimizle…