TYSD Fatsa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları

TYSD Fatsa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları

“Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz …” YUNUS EMRE

Dernek faaliyetlerimizde her yıl Ramazan aylarında ihtiyaç sahibi ailelere erzak paketleri hazırlamak vardı, tüm dünyayı olumsuz etkileten Covid 19 nedeniyle yaşanan olumsuzluklardan, en çok etkilenenler günü birlik çalışanlar ve işine son verilen insanlar oldu, başvuruları inceliyoruz, bizlerde kayıtlı olan ailelere ulaşıyoruz, kimi aileye 150 tl’lik Gıda kolilerini, kimilerine banka hesabına havale, kimi ailelere de 150 tl tutarında Gıda çeki veriyoruz, şimdilik kayıtlarımızda 60 aile var, ihtiyaç sahibi aileler artıkça bağışa ihtiyacımız olacak, sizlerin desteğine ihtiyacımız var, bağışçılarımıza çok teşekkür ediyoruz, Allah misliyle yerini doldursun, yüce gönlünüze sağlık…

Diğer Yazılar

Fatsa

TYSD Fatsa Şubesi Ramazan Yardımları

Paylaşmak, hoş görmek, güzel bakmak, saygılı ve sevgili olmaktır milletimizin özelliği.. Şubemiz Ramazan ayı yardımlarını bu yüce duygularla gerçekleştirmiştir.

Fatsa

TYSD Fatsa Şubemizden Burslu Öğrencilerimiz Yararına Tatlılar ve Börekler

Yöremize özgü, tamamen doğal Dağ Çileği reçellerimizin şimdi tam mevsimi… Bayram için tereyağlı tatlılarımız ve su böreği tepsilerimiz hazır, siparişlerinizi bekliyor. Burslu öğrencilerimize destek sağlamak üzere kargo ile adresinize gönderiyoruz.

Fatsa

TYSD Fatsa Şubesi Genel Kurulu

Fatsa Şubemiz Genel kurulunu başarı ile gerçekleştirdi. Çalışma arkadaşlarımızı gönülden kutlar,başarılı çalışmalarının devamını dileriz.