TYSD Beyoğlu Şubemizin Yardımları

TYSD Beyoğlu Şubemizin Yardımları

Salgın günlerinde de yardımlarımıza devam ediyoruz.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği ve ÇOKSEV(Çocuk Kanserleri Sevgi ve Dayanışma Derneği) işbirliği ile yürütülen yardım kampanyası kanser hastası çocuklara ve ailelerine sevgi oldu.

Dernek üyemiz Sevil Gönen’in hediye ettiği 13 adet yatak, dolap ve karyoladan oluşan yatak odası takımı, farklı büyüklükte televizyon ve masalar, çeşitli renklerdeki halılar, yorgan ve nevresim takımları ailelerimize dağıtıldı.

Çocukların ve ailelerin yaşadığı mutluluk bizleri de mutlu etti.

TYSD Beyoğlu Şubesi olarak derneğimize başvuran ihtiyaç sahibi üç üniversite öğrencisinin evi ve tüm ihtiyaçları dernek üyelerimizin ve derneğimize yardımda bulunan Oya Onat, Nihal Yöneymen, Kadriye Olgar, Nurhayat Özol, Dr.Seher Şirin ve Dr.Ülker Sema Aydın tarafından karşılanarak döşendi.

Mutlu olduğumuz haberler de aldık.

TYSD Beyoğlu Şubesinin önceki senelerde Van Tuşpa ilçesinde yardımda bulunduğu öğrencilerimizden 5 tanesi Fen Lisesi , 20 tanesi Anadolu Lisesi’ne yerleşti. Öğrencilerimizin üniversite sınavında aldığı başarılı sonuçlar bizi gururlandırdı.

TYSD Giresun başkanımızla TYSD Beyoğlu Şubesi olarak işbirliği yaparak sel felaketinde zarar görenlere yardımda bulunurken, dernek üyelerimizin katkıları ile Giresun’a gönderilecek kışlık kıyafetlerin hazırlığına başladık.

Daha pek çok yardımda TYSD ailesi olarak birlikte olacağız.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

#Kalptenkalbeyoluzbiz

Diğer Yazılar

Beyoğlu

Beyoğlu’ndan Gazilerimiz İçin Özel Gece

Şubemizin gazilerimiz için düzenlediği gecede emekli Genelkurmay Başkanı Sayın İlker BAŞBUĞ, emekli Orgenerallerimizden Sayın Edip BAŞER ve Sayın Erdal CEYLANOĞLU şubemizin üye ve dostları ile bir araya gelmiştir.

Beyoğlu

TYSD Beyoğlu Şubemizden Teşekkür…

T.C. ÜSKÜP BÜYÜKELÇİMİZ Sn. Tülin Erkal KARA çok büyük bir misafirperverlik ve nezaket göstererek TYSD AİLEMİZİ Büyükelçilik konutunda ağırladı. Kendisine ve değerli eşleri Dr. Cumhur KARA beyefendiye teşekkürlerimiz sonsuz…

Beyoğlu

TYSD Beyoğlu Şubemizden 3 Oda Tefrişi

Şubemiz, İstanbul Şubeleriyle birlikte ortak bir projeyle, 14 Nisan 2017 de, İstanbul Üniversitesi Radyoloji Enstitüsü Pediatrik Radyoloji  Bilim dalının 3 odasının tefrişini  gerçekleştirmiştir. Tam donanımlı bilgisayarla birlikte dolaplar dahil tamamlanan