TYSD Bartın Şubemizin Huzurevine Yardımları

TYSD Bartın Şubemizin Huzurevine Yardımları

Bartın 75. Yıl Huzurevinin Tamamlanan İlave Kısımları, Pandemi Şartlarında hizmete açıldı.

Vali Sinan Güner ve Eşi Uzman Dr. Beyhan Güner, beraberinde Vali Yardımcısı Adem Topaca ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür’ü Mahmut Şahin ile birlikte Bartın 75. Yıl Huzurevi Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bartın Valiliği ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün organizasyonunda Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bartın Şubesi ve hayırseverlerimizin destekleriyle kapasitesi 28 iken 72 kişiye çıkarılan 75. Yıl Huzurevinin tekrar hizmete alınmasıyla ilgili olarak pandemi yasakları nedeniyle açılış töreni yapılamadığından Vali Sinan Güner ve eşi Hanımefendi Beyhan Güner’in katıldığı kısa etkinlikte hayırseverlerin isimleri okunarak teşekkür edildi.

Huzurevinin ilave bölümleri, maalesef kıymetli büyüklerimizin bulunamadığı bir ortamda hayırlı olsun dilekleriyle hizmete alındı.

Büyüklerimizin sağlıklı günlerde kullanmaları temennimizle.

Diğer Yazılar

Bartın

Bartın’ın “Kanatları Biziz” Projesi

Şubemiz Bartın Valiliği Aile ve sosyal politikalar il Müdürlüğü ve  Bartın Üniversitesi Sağlık yüksek okulunun hazırladığı Edes projesi kapsamında hazırladıkları KANATLARI BİZİZ proje tanıtım sunumuna katılmıştır.

Bartın

TYSD Bartın Şubemizin Tiyatro Etkinliği

Bartın Tiyatrosunun katkıları ile düzenlediğimiz etkinliğimize katılan dostlarımıza teşekkür ederiz…

Bartın

TYSD Bartın Şubemizden Bayramlık Giysi Yardımı

Yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle çocuklarımıza bayramlık giysiler armağan ettik. Güle güle giysinler..