Page 7 - TYSD Haziran 2016 Bülten
P. 7
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ MAYIS 2014 – MAYIS 2016 ÇALIŞMA DÖNEMİ
MADALYA ALMAYA HAK KAZANAN ARKADAŞLARIMIZ
Altın Fiyonk Madalya Onursal Üyelik Sıfatı İle Altın Madalya Gümüş Madalya
1- ÖZDEN TİMURKAYNAK GENEL MERKEZ 1- HÜLYA İNCE GENEL MERKEZ 1- GÜLSEN ÖZTECİM BEŞİKTAŞ
GENEL MERKEZ
2- SERAP ALP
2- ESEN ÖZKAN GENEL MERKEZ 3- GÜLTEN LELOĞLU GENEL MERKEZ 2- GÖNÜL BARKIN BURDUR
3- CANDAN GÜNEYMEN GENEL MERKEZ 4- DUDU EKENEL ANTAKYA 3- NECLA YEŞİLYURT ORDU
4- AYNUR ŞEN ALAŞEHİR 5- İLHAM DEĞİRMENCİ ANTAKYA 4- GÜLTAÇ ERDEM SARIYER
5- ŞÜKRAN OĞUZ AYDIN 6- NİHAL ÖZKAYA ANTAKYA 5- ÖZLEM DEMİRKOL SİVAS
6- HÜLYA USLUY BAYINDIR 7- MİLYA NASEH ANTAKYA
ANTAKYA
8- BELGİN ÜNAL
7- GÜLGÜN YILDIZ BURDUR 9- KADRİYE SORAN AYDIN
8- GÜLSER ÖZDEMİR BURDUR 10- TÜRKAN ALPER BAKIRKÖY Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin
9- GÜNGÖR BAĞLAR ÇANKIRI 11- FAZİLET DOĞAN BAŞİSKELE 2014-2016 Tarihi İtibari İle 40 Yıl Ve
10- YAŞAR ALTINTAŞ DİNAR 12- SEVİLAY SARAÇOĞLU BAYINDIR Üzeri Özelhizmet Ödülü Almayı Hak
11- AYŞE KOMİT DÜZCE 13- SÜZAY AYDOĞ BEŞİKTAŞ
12- FATMA AYLA DÜZCE 14- ZEHRA SEHER GÖZÜBOL BEŞİKTAŞ Kazanan Arkadaşlarımız
15- KAMURAN ÖZTÜRK
BEŞİKTAŞ
13- SERPİL UZOĞLU UÇA ESKİŞEHİR 16- NURTEN CANSEL BEŞİKTAŞ
14- GÜRDAL EMİROĞLU EYÜP 17- HATİCE AKALAN BORNOVA 1. PERİHAN TEYMEN ADANA
15- SAFİYE GÜR EYÜP 18- YÜKSEL YÜKSEL BURHANİYE 2. DİLEK TERZİOĞLU AKSARAY
16- ARTEMİS ÇİL EYÜP 19- HATİCE ERTEM DİNAR 3. NECLA YÜZGEN BAKIRKÖY
17- MİHRİCAN PÜRATEŞ FATİH 20- TÜRKAN TURGUT DİYARBAKIR 4. HACI EMİN ATLI BOR
DÜZCE
21- TÜRKAN EMEK
18- ŞEYMA KARADENİZ GİRESUN 22- FİGEN ÖNAL ESPİYE 5. FEHİME YURDUNKULU ÇANKIRI
19- SUNA TOSYALIOĞLU ILGAZ 23- LEYLA KARAMAN ESPİYE 6. YÜKSEL EKİM KARTAL
20- FAİKA TIRPANLAR KÖRFEZ 24- NİLGÜN BEŞİRLİ ESPİYE 7. ASİYE GÖKBELEN KAYSERİ
21- NURSEN ERMİŞ KÖRFEZ 25- BERRİN GÜVEN ESPİYE
22- AYNUR ERTEM LÜLEBURGAZ 26- IŞIK TURAN GÖCEK 8. BİLGİÇ BİLGİSU YENER KOCAELİ
27- LEYLA SARI
GÖCEK
23- GÜZİDE NİHAL KÖKSAL LÜLEBURGAZ 28- AYŞE AKBOYUN GÖCEK 9. GÜLER DENİZ PENDİK
24- SEHER TANYELİ LÜLEBURGAZ 29- LATİFE AKMAN ILGAZ 10. NURAN ALSON SARIYER
25- GÜLAY ALİŞ LÜLEBURGAZ 30- YILDIZ LAÇİNEL İSTANBUL 11. SÜLÜN ÖZBAŞ SÖKE
26- BEYHAN YÖRÜR MANİSA 31- ÜLKÜ ŞAHENK İSTANBUL 12. NURHAN YILDIRIM YALOVA
27- NURDAN BAYRAMGİL SAFRANBOLU 32- FATMA AKÇAY İZMİR 13. MUZAFFER KURTULMUŞ YALOVA
28- EMİNE ERGÜL SAFRANBOLU 33- NEZİHA AYTAÇ KADIKÖY 14. ÜLKÜ ÖRMEN BALIKESİR
KADIKÖY
34- ŞAKİA PEKMEZCİ
29- FÜSUN BIÇAKÇI SAMSUN 35- NERMİN DAMGAOĞLU KARŞIYAKA 15. AYNUR TOKER DİNAR
30- NEVİN AKSOY SARIYER 36- ŞEMSİ KİREMİTÇİ KİLİS 16. TÜRKAY ATAMANALP ÇANKIRI
31- SERAP ÇETİN SİLİVRİ 37- KİFAYET ŞARKBAY KİLİS
32- SEVİM PİRİŞTİNA SİLİVRİ 38- NERMİN AKAR KUŞADASI
33- PAKİZE SÖNMEZ SİVAS 39- NURAN KAŞLIOĞLU KUŞADASI
LÜLEBURGAZ
40- BEYZA ÖZHİSAR
34- AHMET SİNAN ATMACA VAN 41- FİLİZ SEZER SAFRANBOLU
35- NİMET KARATUĞ YENİŞEHİR 42- SEVİL ÇIKRIKÇILI TEKİRDAĞ
36- HATİCE BİLGİÇ YENİŞEHİR 43- SERPİL SARAL TRABZON
37- AYLA GÜRPINAR YENİŞEHİR 44- AYNUR DÖRTKARDEŞ YENİŞEHİR
45- RAHİME BOLELLİ YENİŞEHİR
46- SEBAHAT ÇIĞIRDAN YENİŞEHİR
47- ZİYNET SUNAR YENİŞEHİR
5